Lunch
Zmodyfikowano: 01-04-2019

Lunch z dostawą w Warszawie

Zestawy lunchowe serwujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-15.00

Zupa oraz danie główne do wyboru: mięsne, wegetariańskie, dietetyczne

Koszt 19,00 zł porcja klasyczna / 22,00 zł porcja XL

Oferta dostepna w restauracji, w dostawie przy minimalnej ilości zamówienia 5 porcji

Menu dostępne w zakładce obiady

 

Zapraszamy także na:

 

Zdrowy i pyszny lunch

Lunch to ważny posiłek, spożywany zazwyczaj pomiędzy śniadaniem a obiadem. Praca, rozwój i rozrywka powinny być łączone z dbałością o zdrowie. Warto urozmaicić jadłospis o smakowite, odżywcze dania. Lunch często zastępuje obiad, dlatego nasze zestawy to posiłki starannie zbilansowane. W takim mieście, jak pełna życia Warszawa, lunch w przerwie od pracy to stały element dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Sprawdzone produkty - zdrowy lunch

Według tradycji zachodniej lunch stanowi posiłek szybki i pożywny. Naszym zdaniem, oprócz zastrzyku energii, lunch powinien zapewniać również codzienną dawkę witamin. Dlatego nasze lunche tworzone są wielką dbałością. Z nami, każdy z Państwa doceni ideę Wiesz Co Jesz! Dzięki wykształceniu i wieloletniej praktyce, wiemy jak przygotować dla Państwa posiłki, aby podczas obróbki nie straciły właściwości prozdrowotnych i smakowych. Udowadniamy, że także lunch może być smaczny i zdrowy. Nasze zestawy lunchowe to połączenie tradycyjnych posiłków i nowoczesnych rozwiązań kuchni świata. Przełamujemy smaki, łączymy ciekawe produkty spożywcze, korzystamy z jakościowych składników. Zwłaszcza ten ostatni aspekt bardzo nas wyróżnia - nie stosujemy ulepszaczy smaku, nie zasmażamy, nie dodajemy mąki pszennej do sosów, nie korzystamy z gotowych mieszanek przypraw i kostek rosołowych. Oferujemy także dania bezglutenowe - osoby chore na celiakię, prosimy o wcześniejszy kontakt. Często stosujemy także produkty certyfikowane.
 

Lunch w Warszawie, czyli pyszny posiłek

Oprócz stałego menu, w naszym lokalu dostępne jest także menu obiadowe, które często uaktualniamy. Pierwsze dania to ciepłe zupy tradycyjne, bogate zupy włoskie, kremy warzywne i zupy z pysznych warzyw strączkowych. Wśród dań głównych znajdziecie Państwo pożywne zestawy z mięsem i warzywami lub dania bezmięsne. Posiłki jarskie, przygotowujemy na bazie produktów bogatych w odżywcze węglowodany i witaminy. W naszej ofercie dań bezmięsnych dostępne są także posiłki rybne, wzbogacone o warzywa. Lunch dietetyczny złożony jest z produktów pełnoziarnistych, kasz, jakościowych mięs, warzyw pieczonych oraz grillowanych potraw z mniejszą zawartością tłuszczu. Do posiłków dobieramy smakowite sałatki. Do ich przygotowania wykorzystujemy różnorodne produkty, takie jak: świeży szpinak, sezonowe produkty polskie, toffu, orzechy i inne niestandardowe dodatki. Przerwa na lunch - urozmaicone menu

Serwowane przez nas zestawy lunchowe, są bardzo różnorodne. Niezależnie od tego jaki lunch Państwo preferujecie, będzie to posiłek urozmaicony i pyszny. Możliwy jest także wybór wielkości porcji. Oferujemy zarówno duże zestawy obiadowe, jak też lunche dietetyczne. Dostępny jest: 

  • lunch jarski
  • lunch wegetariański
  • lunch z mięsem
  • lunch dietetyczny
  • lunch XXL
  • lunch w porcji klasycznej


Dostawa do siedziby firmy na terenie Warszawy

Oferujemy Państwu dostawę tych pysznych posiłków do siedziby firmy. To ułatwienie dla wszystkich osób, których miejsce pracy jest bardzo oddalone od naszej restauracji. Również czas przerwy i system pracy nie zawsze pozwalają na organizację lunchu na mieście. Aby skorzystać z naszej oferty lunchu z dowozem, wystarczy złożyć za mówieniem na co najmniej 5 posiłków. Wielu pracodawców korzysta z tego udogodnienia także podczas organizacji spotkań integracyjnych! Lunch oferujemy w godzinach 12:00 - 15:00. W przypadku zamówień z dostawą, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 10:00 - 11:00. Posiłki można spożywać także w naszej restauracji, zlokalizowanej przy Placu Konstytucji 1, w centrum Warszawy. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji w Warszawie.

 

Restauracja WIESZ CO ZJESZ
ul. Plac Konstytucji 1, 00-647, Warszawa,
Tel: 22 629 78 06
Email: biuro@wieszcozjesz.pl