Strona główna » WESELA MENU

WESELA MENU

Restauracja na wesele i na obiad weselny w Warszawie

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie dla Młodej Pary.

Jest to z pewnością jedno z najważniejszych przyjęć w życiu, które zapadnie głęboko w pamięć zarówno organizatorom jak i zaproszonym gościom.

Restauracja idealna na obiad weselny i przyjęcia weselne

Wesele w restauracji Wiesz co Zjesz to niezwykle stylowe przyjęcie z pięknymi, haftowanymi obrusami, sezonowymi kwiatami, blaskiem świec  oraz doskonałą kuchnią, która zadowoli najbardziej wymagających gości. Całości uzupełnia bardzo serdeczna i doświadczona obsługa.

Sprawimy, że  Państwa wesele zapisze się w pamięci w samych superlatywach.

Atutem naszej restauracji jest doskonała lokalizacja w sercu miasta, bliska odległość od kościoła, czy urzędów stanu cywilnego jak i łatwość komunikacji dla zaproszonych gości.

 Duże i małe przyjęcia weselne

To co wyróżnia nas najbardziej na rynku warszawskiej gastronomii, to fakt, że u nas każdorazowo indywidualnie dobieramy menu zarówno pod kątem serwowanego asortymentu potraw jak i ceny.

W zależności od czasu trwania przyjęcia, godziny rozpoczęcia i planowanego zakończenia, piszemy scenariusz na Państwa obiad weselny lub klasyczne wesele z tańcami do białego rana.

Na ogół serwujemy przekąskę zimną stojącą przy każdym nakryciu (taką samą dla wszystkich gości z uwzględnieniem np. wykluczeń typu opcja wegetariańska, wegańska,  bezglutenowa itp.), następnie zupa i danie główne – dwie lub więcej pozycji do wyboru.

Uwieńczeniem obiadu jest podanie tortu i zakończenie przyjęcia.

Powyższa wersja to 3 godzinna uroczystość.

Jeśli organizator zakłada dłuższe przyjęcie, po obiedzie podajemy np. symboliczną słodkość a później drobne przekąski zimne.

W zależności od czasu trwania przyjęcia, możemy go uwieńczyć serwując tort lub jeszcze jeden posiłek gorący.

Cena zależy od wybranego asortymentu potraw oraz czasu trwania przyjęcia.

W przypadku całonocnych przyjęć nakłaniamy Państwa do serowania pięciu posiłków gorących, przekąsek zimnych w ilości minimum 30 gdk / os oraz dodatkowego bufetu np. mięsnego, rybnego itp.

Dodatkowo tort i słodkości wyeksponowane na bufecie.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za wynajęcie Sali, cena to wybrane przez Państwa menu oraz 10% serwis.

Przy menu powyżej 100,00 zł / os można dostarczyć własny alkohol oraz napoje gazowane bez opłaty korkowego.

W zakładce przyjęcia podajemy przykładowe pozycje przekąsek, zup, dań głównych, słodkości, napojów, które są wycenione więc łatwo oszacować koszta takiego wesela lub obiadu, organizowanego w naszej restauracji.

Każdorazowo staramy się doradzać Państwu, chociażby uwzględniając wiek uczestników, zwyczaje żywieniowe, czy też sezonowość.

Zależy nam aby menu było dopasowane do zaproszonych gości i aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla swoich kubków smakowych.

Całości uzupełnia dyskretna i bardzo pomocna obsługa, klimatyczne wnętrze udekorowane sezonowymi kwiatami oraz najwyższej jakości kuchnia bez wszelkich ulepszaczy.

Serdecznie zapraszamy  do restauracji w celu zapoznania się z naszą kuchnią aby w pełni świadomie wybrać zarys menu na Państwa przyjęcie weselne.

Prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji, ponieważ organizujemy wszelkiego typu przyjęcia i czasami restauracja jest nieczynna dla gości indywidualnych.

Prosimy o kontakt w celu przyjęcia wstępnej rezerwacji, następnie podczas spotkania lub drogą mailową, dobierzemy odpowiednie menu w zależności od Państwa sugestii zarówno pod kątem serwowanego asortymentu potraw jak i możliwości finansowych.

*Wiesz Co Zjesz* Restauracja & Katering wolne terminy 2020