Strona główna » Restauracja na wesele w Warszawie

Restauracja na wesele w Warszawie

Wesela w Warszawie – wolne terminy sal weselnych – wesele last minute

Zdjęcie z wesela w restauracji

Dlaczego wybrać Wiesz co Zjesz – Restauracja & Katering

Ona + On
Jeśli planujecie ślub i podobnie jak my, chcecie, aby ten wyjątkowy dzień był dokładnie taki, jak Wy-marzyliście sobie, my jesteśmy właśnie dla Was:)

Zupełnie niedawno w sierpniu 2016 roku znaleźliśmy chwilę, aby po 11 latach zorganizować nasze własne wesele:)
Chcieliśmy, aby było po naszemu, w naszym domu, w gronie najbliższych.

Jeśli również macie nietypowe marzenia o Waszym ślubie i chcecie zorganizować go na łące, w romantycznej scenerii – jesteśmy dla Was.
Jeśli chcecie urządzić kameralne przyjęcie w samym sercu miasta – ugościmy Was w Wiesz Co Zjesz. (W opcji z tańcami maksymalnie 100 osób).

W przypadku kateringu ilość osób nieograniczona.
Niezależnie od miejsca, zawsze będzie po Waszemu, my damy z siebie wszystko, a nawet więcej.
Ja zadbam o piękne dekoracje – zgodnie z Waszym upodobaniem, mąż, a jednocześnie szef kuchni dopilnuje, aby zachwycić podniebienia Waszych gości, serdeczna i przyjazna obsługa sprawi, że niezależnie od miejsca, poczujecie ciepłą, domową i przyjazną atmosferę.
Obiecujemy, że damy Wam, to coś, co zachwyci Was i Waszych gości oraz sprawi, że to przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Takie Wasze:)

Serdeczności
Iwona & Rafał Miernik oraz zespół Wiesz co Zjesz

Poniżej krótki reportaż z naszej uroczystości!

Polskie wesele ma swoją bogatą historyczną tradycję. Poszczególne jego etapy wiążą się z obyczajami kultywowanymi od dziesiątków pokoleń.

Chociaż czasy się zmieniają, cel pozostaje niezmiennie ten sam – uczczenie najważniejszego dnia w życiu Nowożeńców, wzniesienie toastu za pomyślność na nowej drodze życia, spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół, które zapisze się w pamięci jako najwspanialsze wydarzenie dające początek nowej rodzinnej historii….

Restauracja Wiesz co Zjesz serdecznie zaprasza do organizacji zarówno hucznych wesel do białego rana jak i romantycznych kolacji, obiadów weselnych.

W klasycznej formie zasiadanej ugościmy 120 osób (bez miejsca do tańca). W przypadku przyjęć do 100 osób, zabawa taneczna na części sali bankietowej.

Na kameralne obiady, kolacje poślubne, proponujemy salę bankietową na wyłączność – w formie zasiadanej do 50 osób (bez parkietu do tańca) lub do 30 osób z miejscem na tańce.

Znajdujemy się w ścisłym centrum, atutem jest pobliski parking oraz możliwość wynajęcia pokoi dla przyjezdnych gości oraz Pary Młodej w Hotelu Mdm.

W sezonie letnim do Państwa dyspozycji również sezonowy ogródek pachnący surfiniami i hortensjami.

Niepodal przy Placu Zbawiciela w Warszawie ok. 200 m od restauracji jest piękny Kościół.

Menu ustalimy adekwatnie do Państwa możliwości finansowych oraz sugestii kulinarnych, niezmienna pozostanie atmosfera.

Przy menu powyżej 150,00 zł, można dostarczyć własny alkohol bez opłaty korkowego.

Po przekroczeniu progu miejskiego gwaru, powita Was niezwykle romantyczny, sielski klimat, niczym z bajkowej krainy, dający poczucie ciepłego, domowego miejsca.

Całości dopełni miła i serdeczna obsługa a serwowana kuchnia rozpłynie się na podniebieniu dając poczucie satysfakcji z dokonanego wyboru.

Zapewniamy, że będziecie do nas wracać podczas kolejnych rodzinnych uroczystości.

Zarówno przez minione 12 lat działalności, jak i obecnie w nowej odsłonie – jesteśmy dla Was podczas przyjęć weselnych, chrzcin, komunii, rocznic, urodzin…

Dziękujemy, że możemy przyczynić się do uświetnienia najważniejszych uroczystości i tym samym zapisać się w miłych wspomnieniach….

Jako rodzinna restauracja z pasją do gotowania i kultywowania staropolskiej gościnności serdecznie zapraszamy,

Oferujemy także wesele last minute – zobacz wolne terminy sal weselnych

 Zapraszamy także na:

Iwona i Rafał
oraz załoga Restauracji
Wiesz co Zjesz

*Wiesz Co Zjesz* Restauracja & Katering wolne terminy 2020