Catering Warszawa – dobry i tani

Catering w Warszawie

Dobry i tani catering w Warszawie

Aktualne menu znajdziecie Państwo w zakładce LUNCH,

dostępnej bezpośrednio pod poniższym linkiem

https://www.wieszcozjesz.pl/lunch/

Propozycja menu cateringu każdorazowo ustalana jest indywidualnie zarówno pod kątem serwowanego asortymentu potraw oraz budżetu jakim dysponuje organizator.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kompetentnym pracownikom oraz skoncentrowaniu na indywidualnych potrzebach naszych klientów możemy oferować najlepszy catering – Warszawa to miasto, gdzie jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Jeżeli potrzebny jest dobry i tani catering, warto postawić na specjalistów w tej dziedzinie! Zapraszamy na catering w Warszawie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyśmienite dania są ważnym elementem zadowolenia gości nienależnie od rozmachu oraz charakteru wydarzenia – kameralne urodziny czy duża gala na kilkaset osób. Wobec tego chcemy dawać naszym klientom kompleksowe usługi w ramach cateringu w Warszawie i okolicach, by każde spotkanie mogło być uświetnione wspaniałymi daniami, przy których wspólna zabawa będzie jeszcze lepsza.

Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na różnego rodzaju wydarzenia – konferencje, szkolenia, urodziny, wesela, chrzciny, komunie, również na bankiety, gale, przyjęcia świąteczne. Obsługujemy także przerwy kawowe i lunchowe.

Przygotowujemy dania wyłącznie ze świeżych składników od naszych sprawdzonych dostawców – kładziemy nacisk na to, aby nasze jedzenie było smaczne, zdrowe i lekkie, a przy tym odpowiadało potrzebom naszych klientów, dlatego jesteśmy także otwarci na ich propozycje. Dzięki temu możemy zaspokoić wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych gości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze cateringowej różnych wydarzeń możemy oferować poczęstunek najwyższej jakości w przystępnych cenach. Zachęcamy do kontaktu – wspólnie ustalimy najlepszy catering dla Państwa.

Jeżeli potrzebny jest dobry i tani catering – Warszawa, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Zapraszamy także na imprezy firmowe w Warszawie.

Pozdrawiamy,
Iwona Michnowska & Rafał Miernik
oraz Zespół Wiesz co Zjesz

WIESZ CO ZJESZ
00-647 Warszawa
Plac Konstytucji 1
wejście od ul. Marszałkowskiej 45/49

Dane kontaktowe:
biuro@wieszcozjesz.pl
Kontakt do Restauracji: 22 629 78 06 – rezerwacje
Kontakt do właściciela: Iwona Michnowska: 509 286 524
Opracowanie dietetyczne – Monika Grzesiecka: 609 233 657

Catering na komunię, na urodziny, wesele i chrzciny – z nami zadbają Państwo o każdą uroczystość

Trudno wyobrazić sobie większą rodzinną imprezę bez dobrego jedzenia. Syto zastawiony stół zdaje się łączyć różne pokolenia, niwelować niesnaski i wprowadzać tę niesamowitą, rodzinną atmosferę. Trudno się dziwić, że tak wielu osobom zależy na tym, żeby podczas szczególnie ważnych uroczystości nie zabrakło przepysznych potraw, które zachwycą gości i gościnie. Nasz catering na komunię, na urodziny i na wesele zawsze powstaje z myślą o Państwa upodobaniach smakowych. Troszczymy się o to, żeby każda osoba uczestnicząca w imprezie czuła się doskonale i, bez względu na rodzaj diety, znalazła dla siebie coś pysznego. Zanim przygotujemy catering na wesela, komunie, czy catering na chrzciny, zawsze najpierw konsultujemy się z naszymi klientami.

Catering na imprezy okolicznościowe w Warszawie – dopasowujemy się do potrzeb naszych odbiorców

Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie od naszych odbiorców. Proponujemy bezproblemowy i zawsze życzliwy kontakt. Wiemy, że każdy ślub, czy chrzest lub inne tego typu wydarzenie nieco się od siebie różni. Pozostajemy więc wrażliwi na Państwa uwagi i sugestie. Wierzymy, że dobry catering na imprezy można wykreować tylko w sytuacji, gdy współpraca między usługobiorcą a usługodawcą jest zacieśniona, a komunikacja otwarta. Z przyjemnością dowiemy się, co możemy zrobić, żeby zadbać o Państwa wydarzenie, i żeby całe przedsięwzięcie okazało się sukcesem. To o dlatego tak wielu naszych klientów wraca do nas i ponownie zamawia u nas catering na konferencje, szkolenia, wesela, chrzciny, urodziny oraz na inne imprezy okolicznościowe.

Tani i dobry catering – czy to możliwe?

Nasz catering na imprezy okolicznościowe to dowód na to, że da się wykreować przepyszne dania, zachwycające walorami smakowymi, które nie zrujnują Państwa budżetu. Niezależnie od tego, czy obsługujemy wielkie przyjęcie, czy może zajmujemy się bardzo kameralną uroczystością rodzinną, zawsze kładziemy nacisk na:

  • Smak naszych dań

Nasz tani catering doceniają klienci o różnych preferencjach smakowych. Potrawy wcale nie muszą być bardzo drogie, żeby zachęcać głębokim smakiem, umiejętnym połączeniem poszczególnych akcentów oraz precyzyjnym wykonaniem.

  • Jakość składników

Nie ma znaczenia, czy zdecydują się Państwo na dania mięsne, czy dania roślinne – zawsze stawiamy na intensywne, pyszne smaki. To dzięki temu nasz catering jest tak dobry.

Catering na szkolenia i konferencje

Niektóre wydarzenia wymagają szczególnej oprawy. Chociaż szkolenia i konferencje nie skupiają się na posiłkach, możliwość zjedzenia czegoś smacznego w przerwie świadczy o prestiżu wydarzenia i pokazuje, że organizatorzy dbają o swoich gości. Na naszym koncie mamy wiele różnorodnych imprez w Warszawie oraz okolicach i wielokrotnie realizowaliśmy catering na szkolenia i konferencje. Wiemy, jak skonstruować dania, żeby były sycące, smaczne, i żeby prezentowały się bajecznie.

Profesjonalna usługa – catering na każdą okazję

Jeśli potrzebują Państwa cateringu na inne wydarzenie, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem. Zawsze proponujemy naszych klientkom i klientom profesjonalne podejście, terminowość oraz precyzyjne podejście do realizacji zadania. Zachęcamy do sprawdzenia naszego menu oraz do zapoznania się z galerią, w której znajdują się fotografie z dotychczasowych realizacji.

Z przyjemnością wysłuchamy, jak możemy wzbogacić Państwa przyjęcie. Nasz tani i dobry catering zawsze powstaje z miłości do jedzenia i z troski o odczucia klientów. Wierzymy, że ta pasja, która codziennie napędza nas do działania, jest widoczna w naszym jedzeniu.